Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
ALT YÜZ GERME

Yüzün 1/3 alt kısmındaki gevşeme ve sarkmalar ameliyat haricinde sadece Thermage işlemi ile düzelebilmektedir.

Alt yüz bölgedesinde oluşan sarkma ve deformasyonlara müdahale şansı oldukça azdı. Toparlansa bile yine de rahatsız edici görüntü, hastaların hoşuna gitmeyen sonuçlar doğurabiliyordu. Gelişen teknolojinin nimetleri, çene, boyun ve gıdı estetiğinde yol alınmasını sağladı. Geçen yılların bedeninimizde yarattığı problemlerden biri gıdı ve boyun bölgesindeki sarkma ve kırışmalardır.  Bu bölgede oluşan sarkma ve kırışıklıkların ameliyatsız olarak alt yüz germe yöntemi olarak bilinen Thermage radyo dalgalarının kullanarak kolajen üretimini artıran, cildin sıkılaşmasını, gerginleşmesini sağlıyor. Alt yüzde gevşeme ve sarkmaların, çene altı (gıdı) sarkmalarında, boyun kırışıklarında etkili bir yöntem olan Thermage yöntemiyle neştersiz ve acısız güzelliğe dakikalarla sayılı sürede kavuşabilirsiniz.

30-45 yaş arasında olup, alt yüz germe  bölgelerindeki sarkma şikayeti olan kişilere son yıllarda anti-aging tedavi yöntemleri içerisinde oldukça popüler bir yer edinen Thermage uygulaması, radyo frekans dalgalan ile deri altı bağ dokusunu oluşturan kollajen bantlarının ısınmasını sağlıyor, ısının etkisiyle kolajen liflerinin gerilmesini sağlıyor. RadyoFrekans teknolojisiyle çalışan yöntem, cilt altındaki katmanlara ısı verirken, yüzeyi soğuk tutarak zarar görmesini engelliyor. Bu derin ısı verme işlemi, vücudun doğal cilt yenileme sürecini canlandırıyor, varolan kolajenin sıkılaşmasını ve yeni kolajen oluşumunu sağlıyor.  Zamanla sarkmaların veya kırışık cildin yerini kolajen bakımından zengin, canlı, daha pürüzsüz ve sıkı bir cilt alıyor. Tek bir seans uygulaması ile yıllarca etkisini devam ettiren tedavinin sonuçlarını ilk haftadan itibaren gözlemlemek mümkün.

Thermage; alt yüzdeki boyun ve dekolte bölgelerindeki cilt sarkmasında iyi sonuçlar veriyor. 20-60 dakika süren seans sonrası normal hayata hemen dönülebiliyor. Sonuçları bir haftada gözlemlenebilen uygulamanın etkisi, cilt yapısına bağlı olarak bir buçuk yıl sürebiliyor. Çoğu zaman tek seansın yeterli olduğunu vurguluyor ve işlemden sonra hastanın güneş koruyucu kullanmasını tavsiye ediyor. Uygulamadan hemen sonra gündelik yaşantıya devam edilen Thermage tedavisi her mevsim uygulanabiliyor.

 

 

Ameliyat öncesi yapılması gerekenler ve sonrasında yaşayacaklarınızı derlediğimiz kitapçığı indirmek için lütfen tıklayın.

   
 
 
Mesajınız


  İLETİŞİM FORMU
  Adınız
 
  E-Mail
 
  Telefon
 
  Güvenli Kod