Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
AMELİYATSIZ YÜZ GERME

Thermage, modern estetik uygulamaları içinde yer alan, cilt kesisi olmadan yüz ve vücut hatlarını yenileyip sıklaştıran ve sağlıklı bir kollajen (cildin temel yapı taşı) dokusu oluşturan tek uygulamadır.

Thermage uygulaması, radyo dalgalarını (RF) kullanır. Bu teknolojinin cilt ve cilt altı dokular üzerindeki yenileyici ve sıkılaştırıcı etkisi klinik olarak kanıtlanmış, Amerikan İlaç Dairesi FDA tarafından da onaylanmıştır. Thermage tek seanslık bir tedavi seçeneği sunması nedeniyle diğer cilt yenileme sistemlerine göre avantajlıdır. İğne ve cerrahi müdahale vb. olmadan uygulanır. Hızlı ve kolay uygulanabilir oluşu ile hızlı iyileşme süreci olanağı sunması nedeniyle günlük hayatınızı kesintiye uğratmayan bir tedavidir.  Hastaların tamamı uygulamadan hemen sonra günlük yaşantılarına dönebilmektedir. Bazı hastalarda orta derecede bir kızarıklık görülebilmekle beraber kısa bir süre sonra bu da kaybolmaktadır. Tedaviden sonra hiçbir özel bakım veya uygulama gerektirmez. Thermage seansının hemen ardından cildin daha gergin ve daha genç göründüğünü fark edilebilmektedir. Zamanla bu his daha da artarak devam eder.

Thermage'la sürdürülebilir güzellik... 

Yaşlanma karşıtı kremler kısa süreli tedavi sağlar; cerrahi işlemler ise bazen aşırı bir çözüm gibi görünebilir. Thermage ise size yaş alma karşıtı kusursuz bir sıkılaştırma çözümü sunar. Tedaviden hemen sonra bile makyajınızı yapabilme ve rutin sosyal yaşamınıza dönebilme olanağı sağlar.


Thermage'ın kullandığı benzersiz RadyoFrekans (RF) teknolojisi, güvenle cilt altındaki katmanlara ısı verirken, cildin yüzeyini soğutarak seans süresince rahatlık sağlar. Bu derin ısı verme işlemi vücudunuzun doğal cilt yenileme sürecini canlandırır, var olan kollajenin sıkılaşmasını ve yeni kollajen oluşumunu sağlar. Zamanla sarkmaların veya kırışık cildin yerini kollajen bakımından zengin, canlı ve yapısıyla daha pürüzsüz, daha canlı bir cilt alır. Böylece daha genç bir görünüme kavuşulur. 


Thermage, yüz

YÜZ

Yanaklardaki sarkmalar

Aşağı meyletmiş çene çizgisi veya kaybolmuş çene çizgisi

Çene altından sarkan cilt (turkey neck)

Ağız çevresindeki ince çizgiler

GÖZLER 
Göz çevresindeki kırışık veya ince çizgiler ("Kaz Ayağı, crow's feet)

 

UYGULAMA VE SONRASI:

FDA güvencesine sahip Thermage sistemi ameliyatsız cilt germe yöntemi olarak tek seansta hiçbir iz, morluk oluşturmadan, kalça ve bacaklarda sıkılaşma, toparlanma ve gerginlik sağlamak amacıyla kullanılır. Tek seansta uygulandığından, bikini sezonu gelmeden önce kısa sürede diri bacaklara sahip olmak isteyen birçok kadın tarafından bu yöntem tercih edilmektedir. Thermage tedavisi dünya çapında 80'den fazla ülkede yetkili estetik kliniklerinde mevcuttur. Thermage uygulamaları tedavi edilen bölgeye göre 20 dakika ile 1 saat arasında sürer. ThermaCool cihazı sayesinde soğutucu bir sprey ile deri yüzeyi korur. Diğer yandan elle kullanılan bir cihaza takılan ThermaTip hafifçe deriye temas ederek zararsız CRF enerjisini derinin altına göndererek deri ve altındaki dokuda bulunan dip kolajen liflere ısı verir. Bu ısıtma işlemi, derinin altındaki yapıların ani olarak sıkılaşmasını sağlar ve zamanla yeni ve düzgün kollajenler meydana getirerek, deriyi sıkılaştırıp etkisini gösterir

Hastalar tedavi sırasında biraz ısı hissederler. Hastaya rahat bir tedavi sunmak ve en iyi sonucu alabilmek için bu ısı sürekli ayarlanır.

Tedaviden hemen sonra makyajınızı yapabilir ve rutin sosyal aktivitelerinize dönebilirsiniz. Sellülit görünümünü de gerileten bu yöntem, her yaş ve kilodaki kişilere uygulanabilir. Özellikle çok kilolu olmayan ancak sık diyet yapan, doğum ve hareketsizlikten esnekliği azalan kişilerde uygun bir tedavi seçeneği sunar. Mevsimsiz, tek seans uygulama olmasıyla öne çıkar. İlk sonuçlar hemen görülebileceği gibi, iyileşme altı ay süresince devam eder. Thermage, güvenli, yan etkisiz, dinlenme gerektirmeyen, tek seanslık kozmetik bir uygulamadır.

SONUÇ:

FDA onaylı Thermage, yüzünüzün pürüzsüzleşmesine ve dirileşmesine yardımcı olurken, yüzünüzdeki ve vücudunuzdaki doğal şeklin yeniden belirginleşmesini sağlar. Bütün bunlar tek bir oturum sonucunda iyileşme sürecine gereksinim duyulmaksızın elde edilir. Böylece, kısa sürede anlamlı bir etki elde edilir. 

 

 

Ameliyat öncesi yapılması gerekenler ve sonrasında yaşayacaklarınızı derlediğimiz kitapçığı indirmek için lütfen tıklayın.

 

   
 
 
Mesajınız


  İLETİŞİM FORMU
  Adınız
 
  E-Mail
 
  Telefon
 
  Güvenli Kod