Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
BACAK İÇİ CİLDİ GERGİNLEŞTİRME
Bacak içi cildinde gerginlik oluşturabilecek uyluk germe ameliyatı haricindeki tek şey bacak içi bölgesine uygulanacak Thermage işlemidir.

Thermage; modern estetik cerrahide şu anda uygulanan yöntemler arasında cilt kesisi olmadan cildi sıkılaştıran, vücut hatlarını yenileyen ve sağlıklı bir kolajen dokusu oluşturan tek uygulamadır. Ameliyatsız bacak içi gerginleştirme yöntemi Thermage Body, tek seansta toparlayıp sıkılaştırma etkisine sahip.

Thermage; uygulaması patentli bir radyo dalgasını [RF] kullanır. Bu radyo dalgasının cildi sıkılaştırdığı ve cildi yumuşak bir şekilde toparlayarak vücut hatlarını yenilediği klinik olarak kanıtlanmıştır.  Thermage'in diğer cilt yenileme sistemlerine üstünlüğü tek seanslık bir tedavi olmasıdır.

Thermage Body sistemi Ameliyatsız cilt germe yöntemi olarak FDA güvencesine sahip tek seansta hiçbir iz, morartı bırakmadığından, kalça ve bacaklarda içi sıkılaşma, toparlanma ve gerginlik sağlamak amacıyla kullanılıyor. Selülit görünümünü de gideren bu yöntem her yaş ve kiloda uygulanabiliyor, özellikle çok kilolu olmayan ancak sık diyet yapan, doğum ve hareketsizlikten esnekliği azalan ciltler için kullanılıyor.

Bu yöntem, cildinizin derin tabakalanndaki liflerin, kolajen moleküllerinin kısalıp gerginleşmesini sağlarken, destek dokulardaki sarkıklan toparlayarak, vücudun eskisinden daha genç görünmesinde yardımcı oluyor. Diğer uygulamaların aksine iğne ve cerrahi müdahale olmadan uygulanan Thermage; hızlı, kolay ve iyileşme sürecinin kısa olması ile günlük hayatınıza devam etmenize izin veren bir tedavidir. 

Uygulama, ilk seanstan sonra etkisini gösterebiliyor ve bu etki yavaş yavaş artarak devam ediyor. Thermage; Body'nin her deri tipine uygulanması da bir diğer artısı. Dünyada Amerika ve Avrupa'da uygulanan ve FDA onayına sahip bu sistem; daha biçimli, sıkı bir cilde sahip olmak ve cerrahi yöntemleri ertelemek isteyenler için iyi bir alternatif. Bölge başına bir seans olarak uygulanıyor. Seans süresi, uygulandığı bölgeye göre 1-3 saat arası değişiyor. Mevsimsiz, tek seans uygulama olmasıyla öne çıkıyor.

 

 

Ameliyat öncesi yapılması gerekenler ve sonrasında yaşayacaklarınızı derlediğimiz kitapçığı indirmek için lütfen tıklayın.

   
 
 
Mesajınız


  İLETİŞİM FORMU
  Adınız
 
  E-Mail
 
  Telefon
 
  Güvenli Kod