Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
BİLGİSAYARDA BURUN TASARIMI

Estetik burun ameliyatından önce yeni burnunuzun nasıl bir form kazanacağını görebilirsiniz. Günümüzde teknolojinin sağladığı imkanlarla ameliyat olmadan önce, nasıl bir görünüme sahip olacağınızı simülasyon programları sayesinde tasarlamak mümkün. 

Bilgisayarlı burun tasarımları hastaya olduğu kadar estetik cerraha da fikir vermektedir. Ameliyatınız öncesinde burnunuzun fotoğraflarını çekilir, bilgisayarda özel fotoğraf düzenleme programı ile burnun dizaynı ve rötuşları gerçekleştirilir. Ve böylece burnunuzun eski hali ile yeni hali karşılaştırılır. Bu sırada hastaya ne gibi işlemlerin yapılacağı da anlatılır.

Bilgisayarda yapılacak burun tasarımı sonrasında burun ucunun ne kadar kaldırılacağı, alın-burun arası açının nasıl değişeceği ve yüz hatlarının diğer bölümlerinde de bir işlem yapılıp yapılmayacağı tespit edilmiş olur.

Bunun yanı sıra hastalar bilmelidir ki, elde edilecek sonuç cerraha, deriye, kıkırdak yapısına, kemiklerin durumuna, cildin kalınlığına, ameliyatın nasıl geçtiğine ve hastanın operasyona vereceği tepkiye bağlıdır. Yani bilgisayar görüntüsü tek başına kesin bir operasyon sonrası görüntü sağlamaz, ama fikir verir.

 

 

Ameliyat öncesi yapılması gerekenler ve sonrasında yaşayacaklarınızı derlediğimiz kitapçığı indirmek için lütfen tıklayın.


   
 
 
Mesajınız


  İLETİŞİM FORMU
  Adınız
 
  E-Mail
 
  Telefon
 
  Güvenli Kod