Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
BOYUN VE DEKOLTE BÖLGESİNDEKİ İNCE KIRIŞIKLIKLARI DÜZELTME

Çoğumuz günlük cilt bakımını yüzümüzle sınırlandırır, ürünleri boynumuza ve göğüs bölgemize sürmeyi ihmal ederiz. Oysa onlar da en az yüzümüz kadar özeni hak eder, çünkü sahip oldukları ince deri nedeniyle ekstra neme ihtiyaç duyarlar. Çenemizi göğsümüze yaklaştırdığımız zaman boynumuzda birbirine paralel olarak oluşan çizgiler botox ile düzeltilmektedir. Etkisi 4 ay sürmektedir. Boyun ve dekolte bölgesindeki çok ince kırışıklıklar ise fraksiyonel karbondioksit lazer ile düzeltilebilmektedir.

İşlemden öncesi uygulama yapılacak bölgeye anestetik krem sürülür. Tedavi sırasında hafif derecede sıcaklık veya rahatsızlık hissi duyulabilir. Uygulaması yaklaşık 20-30 dakika sürmektedir. Fraksiyonel lazer uygulamasından sonra beliren ve birkaç saat süren kızarıklık, ertesi gün yerini pembeliğe bırakır. Sonraki birkaç gün ciltte çok ince, güneş yanığı sonrasına benzer soyulma görülebilir. İşlemin ertesi günü işe dönmek ve hatta hanımlarda makyaj yapmak mümkündür. İşlem sonrası uygulama alanlarına yüksek faktörlü güneş koruyucusu kullanmak önemlidir

 Ameliyat öncesi yapılması gerekenler ve sonrasında yaşayacaklarınızı derlediğimiz kitapçığı indirmek için lütfen tıklayın.

 

   
 
 
Mesajınız


  İLETİŞİM FORMU
  Adınız
 
  E-Mail
 
  Telefon
 
  Güvenli Kod