Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
GÖĞÜS ESTETİĞİ

Kadın olmanin tamamlayıcı unsurların income gögüsler kişiyi DAHA güzeli, DAHA Çekici hissetmesini Sağlar. Memeleri Küçük olana income kadınlar VEYA güzelliğinden mamnun olmayanlar kendilerini kısıtlar, istedikleri Gibi Rahat edemezler. Göğüş dokusunun yeteri Kadar gelişmemesi, kilo verimi Ile küçülmsi VEYA emzirmeden Sonrası meme dokusun küçülmeye maruz Kalir. Gögüslerini istedikleri Sekli büyüklüğe kavuştuğu Zaman kendilein kendilerini DAHA güzel, DAHA Çekici hissetlerini Ifade ederler ettik.

Hastanın meme Dokusu, Sekli, Ölçüleri Göz Onune alınarak meme Büyütme ameliyatında budgeting YAPILIR. Hastanın Bireysel özelliklerine GÖRE Yapılan met budgeting sonrasında hangi uç, hangi boyutta protezin DAHA Uygun'un olduguna büyüklük çekilde protezin hangi seviyeye yerleştirileceğine Karar Verilir ettik. Protezin yerleşiminde İzlenen tekniğe Bagli Olarak mem Basının çevresinde, kol Altında VEYA memenin alt kısmında Bir iz kalacaktır. Dokusuna gögüslerin ettik vucudun, genel Fotoğraf yapısına Bagli Olarak yuvarlak Anatomik şekilli protezlerden hangisinin kullanılması gerektiği değişmektedir ettik. Meme Büyütme ameliyatlarında meme dokusunu taklit Etmek amacıyla silikon Protezler kullanılmakta. Dış kılıfı silikon protezlerin income Içerigi jel kıvamında silikon VEYA tuzlu su olabilmektedir. Meme Dokusu VEYA kaş Altına yerleştirilen met Protezler yardımı Ile memede büyüme sağlanmaktadır.

Gögüsleri Büyütmek için yuvarlak Protezler TÜM mem dokusunun Altına Ust Kısmı DAHA Boş income Göğüslerde Tercih edilir ettik genişletmek. Üst kısmında yeterince doku 'yararlanılır göğüslerin SADECE Orta kısmının dolgunlaştırılması Yeterli Olacak. Yaygın Kullanımı Ile damla Şeklinde income Protezler YUMUŞAK Bir Açı yaratmak for göğüslerin recorder kısmından alt kısmına Doğru'nun ilerlemesinde for idealdir. Meme Dokusu az olanda Doğal Bir GÖRÜNTÜ for recorder Kısmı DAHA az Asagiya Doğru'nun indikçe DAHA Büyüyen damla şeklindeki Protezler Tercih edilir. 


   
 
 
Mesajınız


  İLETİŞİM FORMU
  Adınız
 
  E-Mail
 
  Telefon
 
  Güvenli Kod