Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
GÖZENEKLERİ KÜÇÜLTME

Genişlemiş gözenekler cildimizde istemediğimiz bir görünüme neden olmaktadır. Bu gözenekleri sıkılaştırmak için karbondioksit fraksiyonel lazerden faydalanılmaktadır. Uygulamasından sonra ciltteki gözeneklerin çapında daralma, sıkılaşma, gözenek sayısında azalma gözlenir. Fraksiyonel lazer uygulamasından sonra cilt üst tabakalardan başlayarak soyulur yenilenir. Soyulmuş cildi alt tabakalardan yeni hücreler tamir eder. Bu sayede gözenekler azalır ve sıkılaşır. Cilt daha gergin ve daha parlak hale gelir. Ciltteki bu değişim uzun süre kalıcıdır.

Cilt yenilenir ve gençleşir. Ciltteki bu değişim uzun süre kalıcıdır. Bu uygulama kişinin cildine göre 3-4 seans planlanır. Altı seansa kadar yapılabilir. Seans aralıkları ise bir aydır.

Diğer lazerlere oranla çok daha derinlere ulaşabilen Fraksiyonel karbondioksit lazer, kırışıklık, lekeler ve akne izlerinin tedavisinde mevcut yöntemlerden daha radikal çözümler sunar. Bu lazerin özelliği, cildi soyarken aynı zamanda sıkıştırmasıdır. Bu yöntemle, eski lazer sistemlerine kıyasla çok daha hassas bir şekilde istenilen deri tabakalarına ulaşma özelliği var. Fraksiyonel Co2 Lazer etkisi hafif bir soyma işleminden, daha derin soyma işlemine kadar farklı derinliklere ayarlanabilir.  Uygulama sonrası, iyileşme süreci 1 haftaya yakın bir süreyi bulur. Sonrasında ise, güneş koruyucu kremler ve fondöten kullanımı önerilir.

 

 Ameliyat öncesi yapılması gerekenler ve sonrasında yaşayacaklarınızı derlediğimiz kitapçığı indirmek için lütfen tıklayın.

 

   
 
 
Mesajınız


  İLETİŞİM FORMU
  Adınız
 
  E-Mail
 
  Telefon
 
  Güvenli Kod