Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
KALÇA KALDIRMA

Kalça, basen bölgesine yönelik tedavinin amacı, kalça bölgesinde yerleşmeye müsait selülitlerden kurtarmak ve yer çekimi etkisiyle meydana gelen sarkmaya karşı kalçayı toparlamak oluyor. Thermage  dokunun derinlerine ulaşarak bölgedeki. anda hem selülit, hem lokal kilo, hem de  bölgedeki doku gevşekliklerine etkili toplama işlemlerini bir arada sunuyor, ilk seanslardan itibaren etki göstermeye başlıyor. Hamilelik ve doğum sonrasında vücutta oluşan ödemin atılması, şişliklerin giderilmesi, sarkan derinin sıkılaşması ve toparlanmasında da kullanılabiliyor. 

Thermage uygulamaları tedavi edilen bölgeye göre 20 dakika ile 1 saat arasında sürüyor. Flastalar tedavi sırasında belirli oranda ısı hissediyorlar. Thermage uzmanı doktorlar, hastaya rahat bir tedavi sunarken en iyi sonucu alabilmek için bu ısıyı ayarlayabiliyorlar, ilk tedaviden hemen sonra makyajınızı yapabilir ve rutin sosyal aktivitelerinize dönebilirsiniz. Thermage kullandığı benzersiz RadyoFrekans (RF) teknolojisi, güvenle cilt altındaki katmanlara ısı verirken cildin yüzeyini soğuk tutarak seans süresince hiçbir zarar görmemesini sağlıyor. Bu derin ısı verme işlemi, vücudunuzun doğal cilt yenileme sürecini canlandırıyor, varolan kollajenin sıkılaşmasını ve yeni kollajen oluşumunu sağlıyor. Zamanla sarkmaların veya kırışık cildin yerini kollajen bakımından zengin, canlı ve yapısıyla daha pürüzsüz, daha sıkı bir cilt alırken genel olarak daha genç bir görünüm elde edilmiş oluyor. 

 

Ameliyat öncesi yapılması gerekenler ve sonrasında yaşayacaklarınızı derlediğimiz kitapçığı indirmek için lütfen tıklayın.
   
 
 
Mesajınız


  İLETİŞİM FORMU
  Adınız
 
  E-Mail
 
  Telefon
 
  Güvenli Kod