Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
KARIN CİLDİ GERGİNLEŞTİRME
Karın cildinde gerginlik oluşturabilecek karın germe ameliyatı haricindeki tek şey karın bölgesine uygulanacak Thermage işlemidir.

Doğum öncesi kilonuza döndüyseniz ya da kilo kaybından sonra karnınızın sergilediği görüntüden memnun değilseniz ve eski vücut şekilinizi kazanmakta zorlanıyoruz. Sarkan ve gevşeyen cilt kolay kolay eski haline gelmiyor ve ameliyat olmak istemiyorsanız. Thermage karın bölgesinin sıkılaştırılmasına, sertleşmesine ve şekillenmesine yardımcı oluyor. Bu uygulamalar cilde derinlemesine ısı vererek kolajen üretimini arttırır. Tek seans sonunda gözle görülür sonuçlar elde edilmesine rağmen daha sonra yapılacak uygulamalar size daha iyi ve kalıcı sonuçlar sağlayacaktır. Doğru adaya uygulandığında sonuç inanılmaz oluyor. Diğer enerji bazlı uygulamalarda olduğu gibi Thermage da bir cerrahi müdahalenin sunduklarını sunamıyor.

Hastalar en verimli sonucu uygulama yapılan bölgeye göre süresi değişiyor.  20 dakika ile iki saat arasında değişen tek seans, tedavi sırasında her bir 'geçiş' arasında hasta ısındığını hissediyor. Thermage, cildi sıkılaştırıp düzeltmek, derinin kontur oluşumunu sağlamak için kullanılan etkili bir yöntem. Cildinizin derin tabakalarındaki liflerin kollajen moleküllerinin kısalıp, gerginleşmesini ve destek dokulardaki sarkıkları toparlayarak, cildinizi eskisinden daha genç görünmesini sağlıyor. Uygulamanın ardından bir ya da iki gün süreyle vücudunuz kızarabilir ama normal yaşam aktivitelerinize hemen geri dönebilirsiniz, her hangi bir iyileşme süreci yoktur. Yalnızca tek seans uygulanan monopolar bir radyofrekans yöntemi olan Thermage’ın en büyük artısı ise sonuçların yavaş yavaş ve artarak ortaya çıkması, oldukça etkili olması ve her deri tipinde uygulanabiliyor olmasıdır. Cilt sıkılaştırıcı tedaviler kendi başlarına kullanılabilecekleri gibi bir ameliyat sonrasında sonuçlan daha iyileştirmek adına da kullanılabilirler. 

 

 

Ameliyat öncesi yapılması gerekenler ve sonrasında yaşayacaklarınızı derlediğimiz kitapçığı indirmek için lütfen tıklayın.
   
 
 
Mesajınız


  İLETİŞİM FORMU
  Adınız
 
  E-Mail
 
  Telefon
 
  Güvenli Kod