Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
PRP CİLT GENÇLEŞTİRME

Kendi kanınla gençleşme tedavisi olarak da bilinen PRP tedavisinde hastadan alınan kan ayrıştırılarak, tekrar cilde enjekte ediliyor. Yabancı bir madde kullanılmadan cildin gençleşmesi sağlanıyor. 

PRP yaş ilerlemesi ile oluşan kırışıklık, sivilce, leke gibi izlerin tedavisinde uygulanan bir doku yenileme tedavisi, yüzdeki yorgun yıpranmış ifadeyi yok etmek ve cildi canlandırmak için kullanılan en etkin yöntemlerden biri. 

Bu uygulama kendi kanınızın özel işlemlerden geçirilip, akyuvarlarının ve trombositlerinin ayrışması ile elde ediliyor ve aynı kişiye enjeksiyon yoluyla geri verilmesidir. PRP ile kandan alınan büyüme faktörleri, doku yenilenmesine destek oluyor  yüz, boyun, dekolte ve el üzeri gibi vücut bölgelerindeki cilt kırışıklıklarında. Lekelerin azalmasını, sivilcelerden kalan izlerin yok olmasını, cildin daha gergin, canlı ve parlak görünmesini sağlıyor. PRP'nin deriye esneklik ve parlaklığının tekrar kazandırmasını sağlamak ve koruma amacıyla da uygulanabilir. 

Yani PRP'yle damarlarımızda dolaşan sihirli gücü harekete geçiriyoruz diyebiliriz. Seanslar yaklaşık 30 dakika sürer. Ayda bir kez, üç uygulamadan oluşan bu tedavinin sonuçları en erken bir ay sonra kendini göstermeye başlıyor

Kan Hücreleri İle Leke İzlerinde Azalma

PRP tedavisinde hastadan alınan kan aynştınlarak, tekrar cilde enjekte ediliyor. Böylece yabancı bir madde kullanılmadan cildin gençleşmesi sağlanıyor

PRP; yaş ilerlemesi ile oluşan kırışıklık, sivilce, leke gibi izlerin tedavisinde uygulanan bir doku yenileme tedavisi.  Kendi kanınızın özel işlemlerden geçirilip, akyuvarlarının ve trombositlerinin ayrışması ile elde ediliyor. PRP ile kandan alınan büyüme faktörleri, doku yenilenmesine destek oluyor ve lekelerin azalmasını, sivilcelerden kalan izlerin yok olmasını, cildin daha gergin, canlı ve parlak görünmesini sağlıyor. PRP'nin amacının güneş ışınları ve yaşlanmayla birlikte ciltte ortaya çıkan kırışıkların azaltılmasını, çöküntülerin giderilmesini, deriye esneklik ve parlaklığının tekrar kazandırılmasını sağlamak olduğunu belirtiyor. Ayda bir kez, üç uygulamadan oluşan bu tedavinin sonuçları en erken bir av sonra kendini göstermeye başlıyor. 

 

 Ameliyat öncesi yapılması gerekenler ve sonrasında yaşayacaklarınızı derlediğimiz kitapçığı indirmek için lütfen tıklayın.

 

   
 
 
Mesajınız


  İLETİŞİM FORMU
  Adınız
 
  E-Mail
 
  Telefon
 
  Güvenli Kod